انجمن علمی عرفان اسلامی ایران برگزار کرد:

تور عرفانی مشهد مقدس و نشست های علمی

39 نفر از اعضای انجمن علمی عرفان اسلامی ایران، روز چهارشنبه 14 بهمن ساعت 20 ، با همراهی سرکار خانم دکتر طباطبایی رئیس انجمن، سرکار خانم دبیران نائب رئیس، سرکار خانم شایسته مسئول کمیته آموزش انجمن، سفر عرفانی و زیارتی خود به مشهد مقدس را آغاز نمودند. ایشان صبح پنجشنبه به مقصد رسیدند و پس از عزیمت به هتل به زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم شتافتند.

عصر روز پنجشنبه ساعت 15 تا 16.30 کارگاه اول انجمن با موضوع توحید نظری و عملی برگزار شد. سرکار خانم دکتر طباطبایی در این کارگاه مباحث نظری پیرامون توحید را برشمردند و سرکار خانم منصوره شایسته  مقدماتی برای عملی نمودن توحید را مطرح نمودند.

پس از اتمام کارگاه، شرکت کنندگان در نماز جماعت مغرب و عشا در حرم مطهر رضوی حضور بهم رساندند.

شامگاه پنجشنبه، نشستی صمیمانه برگزار شد و عزیزان حاضر در نشست پیرامون برخی از رذایل و فضایل اخلاقی و راهکارهای ایجاد و مقابله با آن ها صحبت نمودند و در آخر نیز سرکار خانم طباطبایی به درخواست همراهان، چند خاطره از حضرت امام خمینی رحمه الله علیه نقل فرمودند.

عصر روز جمعه پس از صرف نهار، نشست دوم انجمن برگزار گردید. در این نشست سرکار خانم حکیمه دبیران به معرفی علامه حافظیان از عرفای معاصر که مقبره ایشان در حرم مطهر رضوی واقع است پرداختند و از علم،آثار و اساتید ایشان صحبت فرمودند.

سپس سرکار خانم شایسته ادامه مباحث توحید عملی را تکمیل فرمودند.

شامگاه جمعه ساعت 21و چهل دقیقه زائران سلطان علی ابن موسی الرضا علیه السلام از مشهد راهی و صبح شنبه به تهران رسیدند.

 

اندکی صبر نمایید...